Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināta: 2023. gada 24. aprīlī

SIA Armgate aizsargā savu lietotāju privātumu. Šajā paziņojumā par konfidencialitāti ir izklāstīts, ko mēs apkopojam, kā tā tiek izmantota informācija un kādi pasākumi tiek veikti, lai aizsargātu Tavu privātumu saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR).

Informācijas iegūšana

Mēs vācam un apstrādājam personas datus klientiem, kas ir izvēlējušies aizpildīt kontaktu formu mājaslapas sadaļā "Kontakti". Šī informācija var ietvert Tavu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru,  un citu informāciju ko Tu esi norādījis/-usi.

Informācijas izmantošana

Mūsu apkopotā informācija tiek izmantota tikai lai sazinātos ar Tevi un atbildētu uz konkrēto pieprasījumu. Informācija netiks izmantota masveida e-pasta vai cita veida ziņojumu izplatīšanai.


Datu drošība

Mēs pieejam atbildīgi un rūpējamies par Tavas personiskās informācijas drošību, un esam ieviesuši atbilstošus tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai aizsargātu Tavu informāciju no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas. Tas ietver šifrēšanas tehnoloģiju izmantošanu un mūsu sistēmu uzraudzību attiecībā uz iespējamiem drošības apdraudējumiem.

Datu saglabāšana

Mēs saglabāsim Tavu personisko informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu mērķus, kādiem tā tika apkopota, un izpildītu juridiskās saistības.

Datu aizsardzības tiesības

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR) Tu vari piekļūt, labot vai dzēst savu personisko informāciju, kā arī ierobežot vai iebilst pret tās apstrādi. Tev ir arī tiesības saņemt savas personiskās informācijas kopiju strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā.

Lai izmantotu šīs tiesības vai ja Tev ir kādi jautājumi par mūsu privātuma aizsardzības praksi, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai (371) 67 976 780.

Par datu aizsardzību atbildīgā persona ir Dāvids Vardanjans, e-pasts: [email protected], mobilais tālrunis: (371) 28 318 791.

Izmaiņas privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo paziņojumu par konfidencialitāti, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu konfidencialitātes praksē. Mēs paziņosim Tev par jebkādām būtiskām izmaiņām, publicējot pārskatīto paziņojumu mūsu platformā.

Sazinies ar mums

Ja ir kādi jautājumi vai bažas par mūsu konfidencialitātes praksi, sazinies ar mums pa e-pastu [email protected] vai (371) 28 318 791.