1994. gads
Armgate dzimšanas gads

Divu ārstu izveidotā kompānija piedzima gluži kā pienākas  – Rīgas Dzemdību namā. Pirmās telpas tika īrētas un atradās pagrabstāvā, vēlāk ēkas vecajā korpusā. Dzemdību nama telpās kompānija darbojās līdz 2002. gadam.

1995. gads
Pirmie soļi biznesā 

sākās ar medicīnas iekārtu tirdzniecību un ārstu apmācību un amerikāņu kompānijas, kas tolaik saucās Air-Shields Vickers (vēlāk Hill-Rom Air-Shields),  jaundzimušo inkubatoru un aprūpes galdiņu uzstādīšanu dzemdību namos, bērnu slimnīcās Latvijā un bijušajās Padomju savienības republikās.

1996. gads
Laboratorijas un analītisko iekārtu piegādes un tehniskās apkopes pakalpojumi aizsākās ar A/S Ventspils nafta vides aizsardzības nodaļas laboratorijā uzstādīto pirmo gāzu hromatogrāfu un drīz vien kļuva par kompānijas galveno darbības virzienu.
1997. gads
Noslēgts pārstāvniecības līgums ar Shimadzu
Shimadzu Corp. ir viens no vadošajiem analītisko iekārtu ražotājiem pasaulē, kas Eiropas valstu tirgū ir jau vairāk kā 45 gadus. Armgate SIA ieguva pārdošanas, uzstādīšanas, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkopes veikšanas tiesības Latvijā un Lietuvā.
1998. gads
Ar izstādi “Analytica-1998”
Minhenē aizsākās mūsu regulārie braucieni uz starptautiskajām izstādēm, kas veltītas laboratorijas un zinātniski-pētnieciskajām iekārtām. Mūsu darbinieki un klienti reizi 2 gados dodas uz Analytica Minhenē vai reizi 3 gados uz Achema izstādi Frankfurtē, kā arī regulāri apmeklē Pittcon Ņūorleānā, Chinalab Ķīnā un ArabLab Dubaijā.
1999. gads
Noslēgts pārstāvniecības līgums ar ISL

un Walter Herzog GmbH kompānijām, kas ražo degvielas kvalitātes kontroles iekārtas. Pēc dažiem gadiem abas kompānijas tika pievienotas PAC Ltd. (Petroleum Analyzer Company), kurā apvienotas arī Antek, Analytical Controls, Alcor, Petrospec, PSPI un Cambridge Viscosoty. Armgate ir vienīgais PAC pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ar gandrīz 90% tirgus daļas.

2000. gads
Pirmais seminārs klientiem

norisinājās 12.-14. septembrī Jūrmalas viesnīcā “Majori”, to apmeklēja 35 dalībnieki. Tā aizsākās mūsu organizēto semināru un konferenču tradīcija, kurās iepazīstinām ar pārstāvēto kompāniju jaunumiem. Divdesmit pastāvēšanas gados esam organizējuši vairāk kā 25 seminārus.                           

Līdz šim lielākais dalībnieku skaits - 130 - apmeklēja semināru 2003. gadā, kad to rīkojām pirms iestāšanās Eiropas savienībā un semināra tēma bija “Laboratoriju plānošana atbilstoši ES normām”.

2001. gads
Lietuvā uzsāk darbību Armgate UAB

2001. gada rudenī dibināta Arm gate UAB, Latvijas kompānijas meitas uzņēmums. Tajā strādā 6 darbinieki - pārdošanas menedžeri un servisa inženieri. Jaunuzceltajā biroju ēkā netālu no Viļņas centra izvietotais ofiss ir Armgate īpašums.

2002. gads
Noslēgts pārstāvniecības līgums ar Anton Paar

par sadarbību Latvijā. Anton Paar ir Austrijas kompānija, kas ražo augstas klases reometrus, refraktometrus, blīvuma mērītājus, viskozimetrus, mikroviļņu paraugu sagatavošanas krāsnis, kā arī iekārtas pārtikas produktu un dzērienu ražošanas kvalitātes pārbaudei.
10 gadu laikā Latvijā gandrīz katrā dzērienu (alkoholisko, sulu, alus) ražotnē ir uzstādīti Anton Paar analizatori.

2002. gads
Armgate iekļūst Latvijas straujāk augošo uzņēmumu saraksta “GAZELE 2002″ 53. vietā

Laikraksta Dienas Bizness “Gazele 2002” TOP aptaujā par visstraujāk augošo uzņēmumu Latvijā pēc neto apgrozījuma pieauguma 1999.-2001. gadā  Armgate ierindojusies 53. vietā. Informāciju par straujāk augošajiem Latvijas uzņēmumiem, kurus dēvē par Gazelēm, kopš 2000. gada apkopo laikraksts Dienas Bizness sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju izstrādes un informācijas pakalpojumu sniedzēju Lursoft IT.