Mūsu partneri

Zemāk atradīsiet īsu aprakstu par dažiem no mūsu piedāvāto iekārtu ražotājiem

Angstrom Engineering

Angstrom Engineering ražo pasaules līmeņā PVD (fizikālo tvaiku uzputināšanas) un CVD (ķīmisko tvaiku uzputināšanas) iekārtas.

www.angstromengineering.com/

Anton Paar

Anton Paar izstrādā, ražo un izplata precīzus laboratorijas instrumentus un procesu mērīšanas sistēmas, kā arī nodrošina individuāli pielāgotus automatizācijas un robotu risinājumus. Tas ir pasaules līderis blīvuma, koncentrācijas un CO2 mērīšanā, kā arī reometrijas jomā.

www.anton-paar.com

Crowcon

Crowcon piedāvā personīgos un stacionāros gāzu detektorus dažāda veida gāzēm.

www.crowcon.com

ELGA LabWater

Ar vairāk nekā 80 gadu pieredzi, kas veltīta tikai novatoriskām ūdens attīrīšanas sistēmām. Elga LabWater ir speciālisti ūdens attīrīšanas sistēmu projektēšanā, apkalpošanā un atbalstā. Elga LabWater cieši sadarbojas ar vadošajiem laboratorijas instrumentu uzņēmumiem, lai pielāgotu un izstrādātu risinājumus īpašām prasībām.

www.elgalabwater.com


elmarco

Elmarco Nanospider™ iekārtas var ražot nanošķiedras no plaša polimēru klāsta. Elmarco produktu portfelī ietilpst laboratorijas aprīkojums, kas paredzēts pētniecībai un attīstībai, daļēji rūpnieciskas iekārtas augstas vērtības un maza apjoma produktiem un pilnībā rūpnieciskas iekārtas, kas spēj nodrošināt liela apjoma ražošanu.

www.elmarco.com


erweka

ERWEKA ir vadošais starptautisks testēšanas iekārtu ražotājs farmācijas nozarei. Erweka piegādā tablešu testēšanas aprīkojumu lieliem farmācijas un dzīvības zinātnes uzņēmumiem, pētniecības un testu laboratorijām un universitātēm visā pasaulē.

ERWEKA dibināts Vācijā 1951. gadā, un tas ir vienīgais ražotājs, kas piedāvā produktu katram nepieciešamajam cieto zāļu formu testam.

www.erweka.com


hitachi high-tech

Hitachi High-Tech Corporation ir viens no pasaules vadošajiem skenējošo (SEM) un transmisijas (TEM) elektronmikroskopu ražotājiem. Hitachi High-Tech piedāvā arī paraugu sagatavošanas iekārtas elektronmikroskopijai.

www.hitachi-hightech.com/global/en/support/microscopes/


Nu Instruments

Nu Instruments ir augstas veiktspējas masas spektrometru izstrādātajs un ražotājs. Nu Instruments klāstā ietilpst vairāku kolektoru ICP-MS (MC-ICP-MS), lidojuma laika ICP-MS (TOF-ICP-MS), augstas izšķirtspējas ICP-MS (HR-ICP-MS), mirdzizlādes masas spektrometri (GD-MS), izotopu attiecības masas spektrometri (IRMS), gāzes analīzes masas spektrometri, termiskās jonizācijas masas spektrometri (TIMS).

www.nu-ins.com


Oxford instruments

Oxford Instruments ražo laboratorijas un kvalitātes kontroles iekārtas dažādām nozarēm, tai skaitā pārtikas, lauksaimniecības, pusvadītāju, un daudzām citām nozarēm
www.oxinst.comPAC

PAC ir viens no pasaules vadošajiem analītisko instrumentu ražotājiem laboratorijām un procesu iekārtām ogļūdeņražu pārstrādes nozarē. PAC piedāvā plašu produktu portfeli ar vismodernākajiem risinājumiem gāzu hromatogrāfijai, elementu analīzei, fizikālo īpašību un degvielas sastāva noteikšanai un laboratorijas automatizācijai.

www.paclp.com


PCS instruments

PCS Instruments ir pasaules līderi triboloģijas testēšanas iekārtu nozarē. Dibināts 1987. gadā, PCS Instruments izstrādā un ražo vismodernākos instrumentus smērvielu un degvielas īpašību analīzei.

www.pcs-instruments.com


peak scientific

PEAK Scientific ir viens no pasaules vadošajiem slāpekļa ģeneratoru ražotājiem. Peak Scientific piedāvā augstas veiktspējas slāpekļa gāzes ģeneratorus un ūdeņraža gāzes ģeneratoru sistēmās LC-MS, GC, GC-MS un citiem pielietojumiem.

www.peakscientific.com


Renishaw

Renishaw ražo plašu Ramana instrumentu klāstu, tostarp pētnieciskos mikroskopus, parastos galda analizatorus, pārvietojamos optisko šķiedru analizatorus un kombinētās (hibrīdās) sistēmas.

www.renishaw.com


Resonon

Resonon izstrādā, ražo un piegādā aparatūru un programmatūru hiperspektrālai attēlveidošanai laboratorijas, rūpnieciskās un gaisa vidēs.

www.resonon.com


Restek

Dibināts 1985. gadā, Restek ir vadošs hromatogrāfijas kolonnu, paraugu sagatavošanas un savākšanas produktu, references standartvielu un instrumentu piederumu izstrādātājs un ražotājs. Restek sadarbojas ar analītiķiem visā pasaulē, nodrošinot viņiem instrumentus, lai uzraudzītu gaisa, ūdens, augsnes, pārtikas, augu izcelsmes produktu, farmaceitisko līdzekļu, ķīmisko un naftas produktu kvalitāti.

www.restek.com


Rigaku

Kopš dibināšanas 1951. gadā Rigaku ir bijis analītisko un rūpniecisko instrumentu tehnoloģiju priekšgalā. Šodien ar simtiem nozīmīgu inovāciju Rigaku uzņēmumu grupa ir pasaules līderi vispārējās rentgenstaru difrakcijas, plānslāņa analīzes, rentgenstaru fluorescences spektrometrijas, maza leņķa rentgenstaru izkliedes, olbaltumvielu un mazmolekulu jomās, rentgenstaru kristalogrāfija, Ramana spektroskopija, rentgena optikā, pusvadītāju metroloģijā, rentgenstaru avotu ražošanā, datortomogrāfija, nesagraujošā pārbaudē un termiskā analīzē.

www.rigaku.com


Rohde & SchwarzR&S®QPS drošības skeneri ir vismodernākie augstas izšķirtspējas skeneri ātrākām un efektīvākām drošības pārbaudēm, kas nodrošina ērtu pieredzi skenētajām personām.

Skeneri ir balstīti uz novatorisku mikroviļņu attēlveidošanas tehnoloģiju, kas palīdz atklāt pie ķermeņa novietotus kontrabandas, slēptus vai nevēlamus visa veida un materiāla priekšmetus. Tehnoloģija ļauj bez kontakta apgaismot cilvēka ķermeni ar neinvazīviem, ārkārtīgi zemas jaudas milimetru viļņiem, lai identificētu slēptos objektus.

www.rohde-schwarz.com


SETARAM

SETARAM piedāvā plašu termisko analizatoru, kalorimetru, manometru, piederumu un palīgmateriālu klāstu.

www.setaramsolutions.com


Shimadzu

Shimadzu ražo plašu analītisko laboratorijas iekārtu klāstu. Mēs piedāvājam Shimadzu gāzu un šķidrumu hromatogrāfus, spektrofotometrus, masspektrometrus, elementu analizatorus (ICP, AA, XRF, u.c.), kā arī cita veida laboratorijas iekārtas.
www.shimadzu.eushodex

Shodex piedāvā plašu klāstu ar šķidrumu hromatogrāfijas kolonnām, paraugu sagatavošanas kolonnām, kā arī analītiskajiem standartiem SEC metožu kalibrēšanai.


SKC

SKC Inc., kas darbojas vairāk nekā 60 valstīs, ir globāls līderis rūpnieciskās higiēnas un arodveselības un drošības aprīkojuma un piederumu tirgū. 
SKC izgatavo gaisa paraugu ņemšanas sūkņus un kalibratorus, paraugu ņemšanas līdzekļus  (sorbenta caurules, paraugu ņemšanas maisus un filtrus), pasīvos paraugu ņēmējus, bioaerosola un putekļu/daļiņu paraugu ņēmējus; virsmas un ādas testēšanas risinājumus, trokšņu kontroles iekārtas. SKC ir arī uzticams partneris pārnēsājamiem instrumentiem, tostarp tiem, kas paredzēti gāzes noteikšanai, apkārtējās vides PM un piesārņotāju monitoringam, kā arī iekštelpu vides gaisa kvalitātes mērījumiem.

www.skcinc.com


Svantek

Svantek ir pasaulē vadošs trokšņa un vibrācijas uzraudzības instrumentu ražotājs. Izveidota 1990. gadā, Svantek lepojas ar vienu no vislabāk kvalificētajām un inovatīvākajām projektēšanas inženieru komandām tirgū. Svantek trokšņu un vibrācijas monitoru klāsts ir nepārspējams, un gan kvalitāte, gan tehniskā izcilība ir uzņēmuma filozofijas pamatā.

www.svantek.com


Syrris

Aptverot dažādas ķīmijas prasības un tehnoloģijas, tostarp tradicionālos un automatizētos sērijveida ķīmijas reaktorus, plūsmas ķīmijas sistēmas, reakcijas kalorimetrus un izmēģinājuma mēroga palielināšanas reaktorus, Syrris piedāvā risinājumu jūsu ķīmijas vajadzībām.
www.syrris.com


VELP scientifica

VELP ir ģimenes uzņēmums savā otrajā paaudzē un ir atzīts visā pasaulē kā augstākās kvalitātes elementu analizatoru, Kjeldāla analizatoru, šķīdinātāju ekstraktoru, šķiedru ekstraktoru, oksidācijas stabilitātes reaktoru, maisīšanas un maisīšanas iekārtu, respirometrisko testeru, BOD un COD noteikšanas iekārtu piegādātājs.
www.velp.comVICI

Vairāk nekā 50 gadus VICI Valco Instruments Co. Inc. ir vadošais vārstu un veidgabalu projektētājs un ražotājs precīzai analītiskai, biomedicīnai un bioloģiski saderīgai instrumentācijai. VICI produktu līnijā ietilpst arī plašs saistīto produktu klāsts, piemēram, pneimatiskie un elektriskie izpildmehānismi, caurules un paraugu ņemšanas cilpas, apsildāmi korpusi, vārstu secības un temperatūras regulatori, gāzes attīrītāji, GC detektori un digitālās saskarnes.

www.vici.comwesemann

Ar vairāk nekā 200 darbiniekiem Wesemann ražo augstas kvalitātes laboratorijas mēbeles un specializētu zinātnes telpu aprīkojumu, kā arī biroja aprīkojumu un darba vietas sistēmas personu un produktu aizsardzībai.


Windaus Labortechnik

Jau vairāk kā 110 gadus Windaus Labortechnik ir uzticams partneris un specializēts laboratorijas iekārtu, mērīšanas tehnoloģiju, optisko ierīču un zinātnisko mācību līdzekļu izplatītājs.
www.windaus.deYMC

YMC piedāvā plašu inovatīvu hromatogrāfijas produktu klāstu, kas ietver UHPLC/HPLC kolonnas (YMC-Triart), BioLC kolonnas (piemēram, YMC-SEC MAB, BioPro IEX/HIC), hirālās kolonnas (imobilizētas/pārklātas CHIRAL ART), materiālu preparatīvai hromatogrāfijai, MPLC stikla kolonnas un pilotkolonnas. Turklāt YMC nodrošina pielietojumu atbalstu un metožu izstrādes pakalpojumu pēc pieprasījuma.
www.ymc.eu