Hitachi FlexSEM 1000 kompakts rastra elektronu mikroskops

Galda mikroskopa izmērs, bet liela SEM veiktspēja!

FlexSEM 1000 ir kompakts mainīga spiediena SEM, kas nodrošina liela SEM veiktspēju, to ir viegli uzstādīt laboratorijas vai biroja telpā, tas aizņem maz vietas un prasa tikai standarta strāvas pievadu.

Viegli apgūstamais un automatizētais FlexSEM mainīs jūsu uzskatus par augstas izšķirtspējas elektronu mikroskopiju kā par jomu, kas pieejama tikai ekspertiem.

Vislabākā izšķirtspēja kompaktu sistēmu klasē! FlexSEM ir pielietota jauna elektronu optikas sistēma un uzticami, pārbaudīti augstas jutības detektori, kas ļauj iegūt attēlu ar 4 nm izšķirtspēju.

Jaunās zema vakuuma tehnoloģijas ļauj novērot nevadošus paraugus bez to iepriekšējas apstrādes.

Lietotāja saskarne ir viegli izmantojama arī nepieredzējušiem pētniekiem. Ar dažādām automatizētām funkcijām apgādāts instruments, kvalitatīvu un ātru datu iegūšanu ļauj veikt neatkarīgi no lietotāja pieredzes līmeņa. Jauna un uzlabota navigācijas funkcija, SEM MAP, ātri palīdz ātri atrast Jūs interesējošos parauga apgabalus un iegūt precīzus korelējošus optiskos un SEM attēlus, tikai ar vienu klikšķi.

Kompakti moduļu izmēri

Kompakts dizains (tikai 450 mm platumā) samazina sistēmas aizņemto platību. Galveno ierīces bloku var atdalīt no barošanas avota bloka elastīgai sistēmas izvietošanai. Instrumentam nepieciešama tikai standarta strāvas tīkla kontaktligzda.

Augstas izšķirtspējas attēls

Jaunās konstrukcijas elektronu optiskā kolonna vai ultra mainīga spiediena detektors (UVD) nodrošina labāku paraugu virsmas attēlojumu pie zema paātrinošā sprieguma un zema vakuuma apstākļos.

Intuitīva darbība un automatizācija

Lietotājam draudzīga saskarne, kā arī precīzi un ātri AFC (automātiskās fokusēšanas kontroles) un ABCC (automātiskās spilgtuma un kontrasta kontroles) algoritmi tikai 5 sekundēs nodrošinās Jums optimālu attēlu ar minimālu laiku un piepūli.

Ērta kameras navigācija SEM MAP

Funkcija SEM MAP ļauj ērti pārvietot optiskās kameras skatu meklētāju pa visu paraugu un bez piepūles nodrošināt precīzus savstarpēji korelētus optiskos un SEM attēlus, tikai ar vienu taustiņa klikšķi.

Nosūtīt jautājumu

* Aizpildāmie laukumi