SVM 3001

SVM ™ sērija dod jums vairāk parametrus nekā jebkurš cits kinemātiskais viskozimetrs tirgū. SVM ™ 3001 nodrošina jums mērījumus starp -60 ° C un +135 ° C.
 
Vairāku parametru mērījumi
 
SVM ™ nodrošina mūsu klientus ar unikālu risinājumu: iespēja no vienas šļirces ne tikai noteikt viskozitāti, bet gan vairākus parametrus. No kinemātiskās un dinamiskās viskozitātes līdz blīvuma mērījumiem utt. Iespējas ir plašas. Katrs SVM ™ 3001 mērījums atbilst šādiem nozares standartiem:
 
  • Kinemātiskā viskozitāte (ASTM D7042, EN 16896, DIN 51659-2)
  • Blīvums (EN ISO 12185, ASTM D4052, IP 365)
  • Dinamiskā viskozitāte (ASTM D7042)
  • Viskozitātes indekss (VI) (ISO 2909, ASTM D2270)
  • API pakāpes (ISO 91, API 2540, ASTM D1250, IP 200)
 
Nepārspējami ērta ekspluatācija
 
SVM ™ sērija izceļas ar nepārspējami atvieglotu darbību, no sākotnējās palaišanas līdz instrumentu uzturēšanai. Ierīces ir rūpnīcas-koriģētas, kas nozīmē, ka ir gatavas tūlītējai lietošanai. Mērījumi tiek uzsākti vienkārši ievadot paraugu no šļirces. SVM ™ isntrumenti garantē drošu un ērtu lietošanu procedūru laikā, bez nolūdēm un bojājumiem. Turklāt, tīrīšana ar mazgāšanas pudeli atvieglo darbu. 
 
Zems paraugu un šķīdinātāju tilpums
 
SVM ™ sērijas izcila iezīme ir nelielais paraugu un šķīdinātāju tilpums, kas nepieciešams, lai iegūtu precīzus mērījumu rezultātus. Tas ne tikai vienkāršo mērīšanas procedūru, bet arī samazina izmaksas. Tādējādi ir iespējams arī samazināt atlikumu likvidēšanas izmaksas. Tāpēc šie SVM ™ instrumenti ne tikai pārsteidz ar savu sniegumu, bet arī ar to ilgtspēju.
 
Plašs temperatūras diapazons
 
Mūsu SVM ™ sērijas instrumenti nodrošina plašu temperatūras diapazonu gan viskozitātei, gan blīvumam. SVM ™ 3001 ir ar diapazonu no -60 ° C līdz + 135 ° C reaktīvo degvielu un dīzeļdegvielu mērīšanai, kā arī smēreļļu un vasku - ar tikai vienu integrētu šūnu. Temperatūru līdz -20 ° C, var sasniegt ar iebūvētu gaisa dzesēšanu (bez ārējās dzesēšanas), bet temperatūru kas zemāka par -60 ° C tiek sasniegta, izmantojot ārēju dzesēšanu ar ūdens / glikola maisījumu. 

Nosūtīt jautājumu

* Aizpildāmie laukumi