RheolabQC reometrs

RheolabQC rotācijas viskozimetrs - reāla vērtība nevis īstermiņa ieguldījums, tā ir pilnīga jauna koncepcija balstīta uz innovatīvām tehnoloģijām.
 
Ļoti ērts lietošanā
Aprīkots ar daudzām inovatīvām funkcijām, kas atvieglo operatora darbu, kā piemēram, Toolmaster TM - automātiska piederumu atpazīšana, Plug & Play princips optimālāko parametru iestatīšanai  un Quick Connect - ātrā tipa savienojums
 
Intuitīvs interfeiss
Online un Offline programmēšanas iespējas; LAN/Ethernet un seriālais ports, PS/2, svītrkoda nolasītājs kā izvēles piederums. Programmatūra atbilst 21 CFR Par 11 prasībām.
 
Pārāks par konkurentiem
Theolab QC tehniski ir salīdzināms ar augstākās klases reometriem. Viskozitātes mērījumu diapazons ir  no šķidriem līdz pat puscietiem paraugiem. EC tipa bezsuku motors. Ātrākais bīdes (shear rate) mērījumu ātrums - ik pēc 10ms. Tiešās plūsmas punkta/stiepes punkta (Direct flow point / yield point) mērījumi stresa režīmā /CSS
 
Testi kontrolējamā atmosfērā
Izmantojot kombināciju ar Peltjē tipa termostatu, cirkulācijas kriostatu vai vienkārši ūdens vannu un temperatūras sensoru, mērījumi norit kontrolētā temperatūras vidē, iegūstot iespēju izvērtēt reoloģisko parametru izmaiņas mainoties temperatūrai vai arī viekt izvērtejumu pie stabilas temperatūras. Iespējamais temperatūru diapazons no -200C līdz +1800C.
 
RheolabQC reometra pielietojums
Pārtikas produktu (medus, ievārījums, jogurts, siers, piena produkti, šokolāde, saldējums, mērces utt.) reoloģisko īpašību izpētei un ražošanas kvalitātes kontrolei
Celtniecības materiāli, cements, asfalts, krāsas un lakas, lubrikanti un eļļas: ražošanas kvalitātes kontrolei, jaunu tehnoloģiju ieviešanā un attīstībā.
Kosmētika, farmācija - kosmētisko produktu, dabīgās kosmētikas struktūras izpētē, farmācijas produktu (geli, želejas, smēres, pastas) reoloģisko parametru novērtēšanā un ražošanas kvalitātes kontrolē.
 
Mērījumu ģeometrijas
Koncentriskie cilindru ģeometrija atbilstoši ISO 3219; 
Dubultspraugas (Double gap) ģeometrija atbilstoši DIN standartiem;
Vienreizlietojamās paraugu trauku sistēmas, vārpstu un maisītāju izvēle, ar smilšu strūklu apstrādātu vai profilētu piederumu izvēle. 
Iespējams pievienot elastīgu mērtrauku turētāju (flexible Cup Holder) un mērīt paraugus to oriģinālajos traukos.
BMC Ball Measuring system paredzēta paraugiem ar daļiņu izmēru virs 2mm. Saderīgs ar Brookfield tipa  (ASTM) lāpstiņām, Krebsa vārpstām (ASTM D562), ir adapteri, lai pievienotu Haake vai Brookfield piederumus.
 
Latvijā 2013. gadā uzstādīti un darbojas divi Rheolab QC viskozimetri.

Nosūtīt jautājumu

* Aizpildāmie laukumi