Pārnēsājamie blīvuma mērītāji DMA 35

Portatīva iekārta blīvuma, koncentrācijas un specifiskās gravitātes noteikšanai ar Anton Paar U-veida oscilējošās trubiņas metodi. DMA 35  mēra blīvumu un ar blīvumu saistītās vērtības Jūsu paraugam un attēlo mērījumu rezultātus dažu sekunžu laikā uz ekrāna, gatavs uzglabāšanai, izdrukāšanai vai eksportēšanai uz datoru.

Lietotāja interfeiss ir speciāli izstrādāts, lai varētu ērti izmantot izvēlni. Displeja apgaismojums ieslēdzas automātiski, kad jaunais paraugs ir uzpildīts, nodrošinot skaidru mērījumu rezultātu nolasīšanu gan spilgtajā saulē, gan tumšā istabā. Septiņi lielie taustiņi ļauj darboties ar instrumentu pat tad, kad jāvalkā cimdi

DMA 35 sērijas iekārtas ir  paredzētas lietošanai sarežģītos apstākļos gan rūpniecībā, gan ārpus telpām. Hermētiski noslēgtais korpuss aizsargā iekārtas elektroniku un aiztur sūkņa noplūdes nokļūšanu iekārtā.

DMA 35 versijas:

DMA 35 standarta versija – nodrošina ID parauga manuālo izvēli un metodes, kas ir pareizā izvēle, lai veiktu konstantus mērījumus vai laiku pa laikam nomainot mērījuma iestatījumus. Šis pamata modelis ir ekonomisks risinājums vispārējām rūpniecības un laboratorijas vajadzībām.

DMA 35 Tag&Log versija – papildus aprīkota ar RFID interfeisu, kas ļauj automātiski ātri un ērti nomainīt metodi un ID paraugus, vienkārši lasot RFID tagu. DMA 35 Tag&Log ir liels solis uz priekšu, lai palielinātu efektivitāti mērīšanas procesā, mērot dažādus paraugus saskaņā ar dažādām mērvienībām.

DMA 35 Ex versija - galvenokārt tiek izmantota akumulatoru skābes mērījumiem un  ķīmisku produktu pielietojumiem. Produktā iekļauts RFID interfeiss.

DMA 35 Ex Petrol versija - speciāli izstrādāta naftas un ķīmijas rūpniecības vajadzībām. Sevišķi izturīga pret benzīnu un līdzīgiem organiskajiem šķīdinātājiem un ir aprīkota ar RFID interfeisu. DMA 35 Ex Petrol pilnībā atbilst ASTM D7777 un IP 559 standartiem.

Nosūtīt jautājumu

* Aizpildāmie laukumi