Blīvuma mērītāji DMA 4100/4500/5000 M

Jaunie M paaudzes blīvuma mērītāji apvieno DMA sērijas lieliskās mērīšanas spējas ar nepārspējamu lietotāju uzticēšanās un komforta līmeni. Jaunās funkcijas sniedz pilnīgu pārliecību parauga uzpildes un mērīšanas procesā un tādējādi nodrošina augstu kvalitātes līmeni mērījumu rezultātiem.
 
DMA 5000 M ir visprecīzākais blīvuma mērītājs tirgū, un ir ideāli piemērots daudzās jomās nepārtrauktai darbībai laboratorijā. Pirmās klases digitālā blīvuma mērījumi, ko sniedz DMA paaudzes M blīvuma mērītājs, tiek izmantoti rūpniecības kvalitātes kontrolei, pētniecībā, pašvaldībās un standartizācijas organizācijās. Šī blīvuma mērītāju sērija nodrošina nepārspējamu izmantošanas vieglumu  par pievilcīgu cenu un nodrošina pilnīgu pārredzamību un parauga pildījumu un mērīšanas procesu izsekojamību.
 
FillingCheck – automātiski nosaka pildīšanās kļūdas vai gaisa burbuļus uzpildītajā paraugā. Kļūme tiek atspoguļota analīzes atskaitē;
 
U-View  - atspoguļo U-veida trubiņas uzpildīšanās procesu. Potencialās problēmas ar parauga uzpildīšanu tiek fiksētas reālajā laikā, atspoguļotas analīzes atskaitē un saglabātas atmiņā. Tādējādi, Generation M instrumenti ir pirmie blīvuma mērītāji, kas pieļauj rezultātu verifikāciju, īpaši, ja tiek izmantota automātiskā paraugu uzpildīšanas sistēma.
 
ThermoBalance – eliminē nepieciešamību kalibrācijai pēc vairākām temperatūrām un atļauj ātrus un precīzus mērījumus visā temperatūras skalā. Šādi tiek eliminēts dreifs, ko rada temperatūras stress, piemēram uzpildot paraugu pie temperatūras, kas atšķiras no mērījuma temperatūras.
 
10.4" skārienekrāns- pielieto PCAP tehnoloģiju, sniedz izcilu lietotāja pieredzi
 
Automātiska viskozitātes korekcija- Novērš ar viskozitāti saistītās kļūdas. Nav nepieciešami blīvuma standarti

Nosūtīt jautājumu

* Aizpildāmie laukumi