Datorbāzētas mērījumu, kontroles un testa platformas

PXI Platforma

Izturīga, uz datora bāzēta platforma mērījumiem un automatizācijas sistēmām. PXI apvieno sevī elektriskā PCI raksturīgākās funkcijas un modulāru, Eurocard tipa  CompactPCI uzbūvi papildinot to ar specializētu sinhronizāciju un pielāgotu programmatūru.

PXI sistēma sastāv no 4 pamatkomponentēm:

Šasija

Nodrošina nepieciešamo jaudu, dzesēšanu, PCI un PCI Express komunikāciju starp kontrolieriem un moduļiem.
Šasijas raksturīgā iezīme ir integrēta kontrole laikā un sinhronizācija.
Dažādi konfigurēšanas varianti sākot ar dažiem moduļiem un beidzot ar lielu skaitu moduļu ievietošanu, plaša izejas/ieejas slotu tipu izvēle un integrējamās perifērās ierīces, kā piem. LCD ekrāns, ir tikai neliels ieskats šasijas konfigurēšanas iespējās.

Kontrolieri

Iebūvēti, uzstādāmi uz rāmja, ar Microsoft Windows vai reālā laika operētājsistēmu (NI LabVIEW Real-Time). Ar tālvadību un pieeju no darba stacijas, servera vai portatīvā datora.

Moduļi

NI piedāvā vairāk kā 450 moduļus, tādējādi nodrošinot gandrīz jebkura mērījuma izpildīšanas iespējas, kā piem. CAN, dažāda veida skaitītājus, digitālus I/O, digitālus multimetrus/LCR metrus, Digitaizerus/Osciloskopus, dinamiskos signāla analizatorus (DSAa), FlexRey, Frame Grabbers, GPIB, liela atruma digitālos I/O, industriālo tīklu interfeisus, LIN, kustību kontroli, daudzfunkcionalu datu ieguvi, NI FlexRIO pielāgotus instrumentus, barošanas un avota vienību mērītājus (SMUs), RF, seriālos, signāla apstrādes, sinhronizācijas, signāla ģeneratorus un slēdžus.

Programmatūra

Plašais programmatūras piedavājums vienkāršo PXI sistēmas konfigurāciju. Moderni draiveri ar pielāgojamu, intuitīvu APIs ir optimizēti un adaptēti populārākajām programmēšanas vidēm (piem., LabVIEW, NI LabWindows™/CVI un Visual Studio). Programmatūras konfigurēšana un priekšējais panelis atvieglo uzstādījumu iestatīšanu un nodrošina interaktīvās kontroles iespēju.

Vairāk informācijas http://www.ni.com/pxi/

Nosūtīt jautājumu

* Aizpildāmie laukumi