Drošības kontroles rentgeniekārtas

2015.gadā ir piegādātas 14 Nuctech Company Ltd. bagāžas, pasta sūtījumu un drošības kontroles rentgena iekārtas.
 
Sešas rentgeniekārtas ir uzstādītas Rīgas lidostas terminālu un Latvijas pasta sūtījumu ceha, kā arī Ventspils ostas un Liepājas muitas kontroles punktos.
 
CX100100D modelis ir stacionāra iekārta ar celtspēju līdz 200 kg, ieejas tuneļa izmēri ir 101x 100.5 cm. Divi rentgenģeneratori ar jaudu 160 kV katrs paredzēti sūtījumu skanēšanai divās plaknēs - horizontālā un vertikālā plaknē. Tā kā augstums virs grīdas ir 30 cm, iekārta paredzēta liela izmēra sūtījumu pārbaudei.
CX100100TI modelis ir ar vienu 160 kV ģeneratoru, kas paredzēts objekta skennēšanai vienā plaknē.
 
Astoņas drošības kontroles rentgeniekārtas uzstādītas Ieslodzījumu vietu pārvaldes norādītajās valsts ieslodzījumu vietās. Šo rentgeniekartu modelis CX6040D aprīkots ar diviem rentgena ģeneratoriem (Dual view) dažādu objektu skenēšanai divās plaknēs- horizontālajā un vertikālajā.  Katrs ģenerators sastāv no viena rentgenstaru avota un augstsprieguma barošanas avota. Viena ģeneratora jauda ir  160 kV jaudu. Iekārta attēlo dažāda blīvuma priekšmetus dažādās krāsās un sagrupē tos pēc blīvuma, spēj atšķirt organiskus un neorganisku materiālus, kā arī palielināt attēlu līdz pat 32x.
Katra rentgeniekārta aprīkota ar diviem 19” monitoriem.

Nosūtīt jautājumu

* Aizpildāmie laukumi